World of Warcraft'ta Yeni Genişleme Paketi Sızdı mı?
World of Warcraft'ta Yeni Genişleme Paketi Sızdı mı?
World Of Warcraft'ın bir sonraki genişleme paketinin sızdırıldığı iddia ediliyor.

Blizzard tarafından daha önce 19 Nisan 2022 tarihinde resmi duyurusunun yapılacağı belirtilen bir sonraki Genişleme Paketi ile ilgili son dönemde reddit ve mmo-champion gibi platformlarda bir çok sızıntı iddiaları yer aldı.

İlk olarak www.mmo-champion.com isimli forum sitesinde bir kullanıcının 10. genişleme paketinin ''Dragonlar'' ile alakalı olacağına ve Dragon Isles'da geçeceğine dair uzun ve detaylı bir yazısı mevcuttu. Bu yazı bir kesim tarafından ciddiye alınmasa da yine büyük bir çoğunluk bu kadar detay verilmesi sebebiyle yazıyı inandırıcı buldu. Bazı World of Warcraft oyuncuları ise oyunda şuan aktif olan bir kaç mağaza bineği ve 9.2.5 patchi ile birlikte gelen bazı görev zincirlerinin bu sızıntıları doğrulayabileceğini iddia etti.

Yaklaşık 3 gün önce ise Reddit'te ''Superduperbals'' isimli bir kullanıcı www.worldofwarcraft.com sitesinin kaynak kodlarında ''Dragonflight'' isminin bir genişleme paketi adı olarak yer aldığını fark etti.

34-entry-0-1649231297.jpg

 

Reddit'te bu kaynak kod paylaşımının yanı sıra yine bir kullanıcı tarafından aşağıda yer alan fotoğraf paylaşılarak World of Warcraft'ın bir sonraki genişleme paketinin ''Dragonflight'' olacağı iddiaları devam ettirildi.

 

34-entry-0-1649228028.jpg

 

Bu sızıntılar her ne kadar çok ciddi gibi görünse bile yine de 19 nisan tarihini beklemekte fayda var.  

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorum Yap

http://kimoo.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!