Hogwarts Legacy Geliyor. İşte İlk Oynanış Görüntüleri
Hogwarts Legacy Geliyor. İşte İlk Oynanış Görüntüleri
Hogwarts Legacy'den ilk oynanış görüntüleri yayınlandı.

Sony Play Station tarafından yapılan son State of Play etkinliğinde Harry Potter serisi hayranlarını ve oyuncuları heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Online olarak yapılan etkinlikte ''Hogwarts Legacy'' isimli oyunun yaklaşık 14 dakikalık geniş bir oynanış videosu ve oyunla ilgili bir takım bilgiler yayınlandı.

2023 yılına erteleneceği söylentileri dolaşan Hogwarts Legacy'nin 2022 yılı içerisinde çıkış yapacağı ilk ağızdan kesinleşmiş oldu. Tabi ki oyun dünyasında her zaman ertelemelerin yaşanabileceğini de göz önünde bulundurmakta fayda var.

Açık dünya bir oynanış sunacak Hogwarts Legacy , Harry Potter'in bilinen zaman diliminin aksine bu fantastik evrende 1800'lü yılları konu alacak. Oyunda kendi oluşturacağımız karakterimiz 4 Hogwarts binasından birisine yerleşerek derslere katılacak, yeni büyüler öğrenecek, büyülü yaratıklar keşfedecek, Quidditch oynayabilecek... İlk izlenimlere göre oyundaki karakterimiz seçimlerimize bağlı olarak iyi veya kötü tarafta yer alabilecek.

1800'lü yıllarda geçmesi ile serinin hayranları tarafından hikayesi de şimdiden merak konusu olan Hogwarts Legacy tüm bunlarla birlikte sadece Hogwarts'ın duvarları ile sınırlı kalmayacak, Hogwarts dışında keşfedebileceğimiz yeni alanlar ve maceralar da sunacak. 

İşte Hogwarts Legacy'den ilk oynanış görüntüleri...

 

Hogwarts Legacy - State of Play Official Gameplay Reveal | PS5, PS4

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorum Yap

http://kimoo.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!